آپ تماشا

http://upwatching.r98.ir/

کمدی

کمدی

کمدی

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
فیلم سینمایی شاباش
خلاصه داستان :

فیلم سینمایی شاباش

 

داستان فیلم

داستان زندگی حاج احمد عباچی (عبدی) را روایت می‌کند که پول پیش خانه‌اش را در عروسی خواهرزاده اش شاباش می‌دهد.
توضیحات / دانلود گزارش کد : 141
فیلم سینمایی دختر شیطان
خلاصه داستان :

فیلم سینمایی دختر شیطان

داستان فیلم

یکی از دختران شیطان (جکی شروف) که نامش لوبینی (ایشا گوپتا) است، تصمیم به ادامه راه پدرش و مقابله با خدا و دشمنی با انسان را ندارد و توبه می‌کند. خدا برای پذیرش توبه اش شرطی می‌گذارد، شرط او این است که به یکی از انسان‌های بسیار پاک دنیا سجده کند. او برای انجام این کار به کمک احتیاج دارد، بنابرین به سراغ فردی به نام فرهاد (حمید فرخ‌نژاد) می‌رود و درخواست کمک از او را می‌کند تا دنبال انسانی پاک بگردند.
 
توجه کنید این فیلم مناسب برای افرادی که سن آن کمتر از 13- سال نیست.
 
توضیحات / دانلود گزارش کد : 140
فیلم سینمایی داماد خجالتی
خلاصه داستان :

فیلم سینمایی داماد خجالتی

 

خلاصه داستان:

این فیلم داستان زوج جوانی است که در شب عروسی دچار اختلاف شده و این اختلاف به مشکلی ریشه‌ای در زندگی مشترک‌شان تبدیل می‌شود و این اختلاف ادامه پیدا میکند و دختر مرتب ناز میکند و شوهر بیچاره بدنبال او می دود و . . .

توضیحات / دانلود گزارش کد : 139
فیلم Ninnila Ninnila
خلاصه داستان :

فیلم سینمایی نینیلا نینیلا

خلاصه داستان:

فیلم Ninnila Ninnila 2021 درباره عاشق پیشه ای به نام دِو است که عاشق دختری می شود و بعد از اینکه آن دختر این دنیا می رود، دِو برای همه ی مردم تبدیل به یک دیوانه می شود و گاهی کاملا خارج از کنترل رفتار میکند تا اینکه برای کار به آشپزخانه یک رستوران میرود و در آنجا اتفاقات بامزه ای برایش می افتد و او با دختری دیگر اشنا میشود ولی هنوز…
توضیحات / دانلود گزارش کد : 137
فیلم سینمایی شرط ازدواج
خلاصه داستان :

فیلم سینمایی شرط ازدواج

 خلاصه داستان :

فیلم شرط ازدواج ، دختر و پسری را روایت می کند که پدرانشان شریک بودند ، آنها به گونه ای وصیت کردند که پس از ازدواج هر یک از وراث ، سهم الارث آنها پرداخت شود . عموی پسر که چشم به مال برادرزاده اش دارد وصیت نامه را به گونه ای دستکاری می کند که برادرزاده اش برای دریافت سهم الارث خود مجبور به ازدواج با دختر عمویش شود اما . . .
توضیحات / دانلود گزارش کد : 129